Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Обсяг статті: 12-14 сторінок.
  • Шрифт: Тime New Roman, розмір: 14, інтервал: 1,5, відступи: по 2,0 см, абзацний відступ: 1,25.
  • Структура статті подається згідно вимог, визначених постановою Президії ВАК України від 15.01.2003 року № 7-05/1.
  • Список використаних джерел подається за вимогами ВАК (Бюлетень ВАК України, № 3, 2008). Посилання на використанні джерела оформляються в квадратних дужках (джерела повинні бути не старіші 20-25 років).
  • Після списку використаних джерел подається транслітераційний переклад списку використаних джерел (посилання на транслітераційний переклад в онлайн режимі для російськомовних джерел: http://translit.ru/; для україномовних джерел: http://translit.kh.ua).
  • Після транслітераційного перекладу один рядок пропускається та подається резюме англійською мовою (не менше 20 рядків). Комп’ютерні переклади не приймаються.
  • Відповідальність за цитування та достовірність інформації несуть автори.
  • Редакція залишає за собою право вносити правки, не змінюючи основного змісту статей, а також відмовити автору в публікації статті, якщо вона не відповідає редакційним вимогам.

Керівництво для авторів

Контакти з Оргкомітетом:

телефони для довідок:

роб. (0362) 63-44-92

моб. 050-375-72-33 – Олена Сергіївна

e-mail:

KAFEDRA_VIKOVA@ukr.net

 

Оплата публікації

Видання матеріалів здійснюється за кошти авторів. Вартість однієї сторінки (повної/неповної) становить 40 грн.

Оплату здійснювати через Приват Банк, № картки 5168757317909168 на ім’я Юрчук Олени Сергіївни. Комісійний збір оплачує автор статті. Після оплати обов’язково надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію.

 

Розсилка збірника:

Розсилка збірника планується у грудні 2018 року.

Збірник наукових праць розсилається відділенням «Нової пошти» за кошти автора.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.