Авторам публікацій

 Шановні колеги!

Для опублікування статті у збірнику наукових праць Рівненського державного гуманітарного університету «Психологія: реальність і перспективи»  на адресу редакції KAFEDRA_VIKOVA@ukr.net необхідно надіслати наступні матеріали:

  1. Статтю, оформлену згідно вимог, визначених постановою Президії ВАК України від 15.01.2003 року № 7-05/1, до наукових публікацій
  2. Довідку про автора

 

Після здійснення внутрішнього анонімного рецензування автору буде повідомлено про включення статті до чергового випуску збірника чи необхідність її доопрацювання. Після отримання позитивного рішення редколегії автор надсилає до редакції інформацію про здійснення оплати вартості публікації у розмірі 40 грн. за сторінку. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком збірника.

Оплату здійснювати через Приват Банк, № картки 5168757317909168 на ім’я Юрчук Олени Сергіївни. Комісійний збір оплачує автор статті.

Статті аспірантів та викладачів, що не мають наукового ступеня, приймаються за рекомендацією кафедри або рецензією наукового керівника. Наукові повідомлення студентів   приймаються лише у співавторстві із науковим керівником.

Відповідальність за цитування та достовірність інформації несуть автори.

Редакція залишає за собою право вносити правки, не змінюючи основного змісту статей, а також відмовити автору в публікації статті, якщо вона не відповідає редакційним вимогам.